محصولات

کلیه محصولات این شرکت از مواد اولیه 100 درصد درجه یک (بدون هیچ گونه افزودنی) تهیه میگردد و جهت استفاده در بسته بندی هایی که مستقیما در تماس با مواد غذایی بوده و مواردی که در معرض تابش مستقیم نور خورشید قرار می گیرند (با افزودن مواد ضد اشعه ماورای بنفش)، از استاندارد و مقاومت کافی برخوردار است.

فیلم پلی اتیلنی

این واحد تولیدی با استفاده از ماشین آلات جدید آمادگی تولید انواع فیلم از عرض 20 تا 600 سانتی متر را دارد.

نایلون عریض

نایلون عریض تولیدی این کارخانه در عرض های 2 الی 6 متر در مصارف مختلف همچون کشاورزی پوشش مناسبی جهت حفاظت از محصولات و تولیدات شماست.

نایلون مخصوص شرینک

این شرکت با استفاده از تجهیزات دیجیتالی مناسب این امکان را ایجاد نموده است که در تولید انواع فیلم های پلی اتیلن مخصوص شرینک (Shrink-Pack) ضخامت و عرض دلخواه بدست آید.

جلد کتاب
کیسه پلی اتیلنی

انواع کیسه های تهیه شده از ترکیبات پلی اتیلن سنگین (HDPE) و پلی اتیلن سبک (LDPE) به میزان مشخص بوده که امکان تنفس (رد و بدل رطوبت ماده با محیط) ماده بسته بندی شده را میسر می سازد تا مدت نگهداری کالا با حفظ طراوت و کیفیت اولیه به حداکثر برسد.

نایلون

نایلکس

کیف دستی
چاپ

این کارخانه مجهز به دستگاه چاپ چهار رنگ بوده و کلیه طرح های تبلیغاتی را از مرحله مشاوره و طراحی تا مرحله تولید و اجرا، با حد اکثر کیفیت و ماندگاری بر روی انواع نایلون و نایلکس اجرا می نماید.

Toggle

Predefined Colors: